Hakkımızda

Vip İnşaat A.Ş, Vip Holding’in konut, ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket bünyesinde tamamladığı ve devam eden birçok projesi bulunmaktadır.

Vip İnşaat projelerinin temel odağında insanı daha mutlu, huzurlu ve düşlediği yaşamı sunmak bulunmaktadır. Bu hedef doğrultusunda başta Bursa olmak üzere Marmara bölgesinde birçok projeye imzasını atmıştır.

Vip İnşaat olarak biliyoruz ki içinde yaşadığımız mekanlar yaşam kalitemizi doğrudan etkilemekte ve hayatımızı şekillendirmektedir. Bu bilinçle yüksek kaliteli, her ayrıntının özveri ile düşünüldüğü, statik analizlerin çok iyi yapıldığı, teknolojinin yaşam alanları ile harmanlandığı projelere imza atıyoruz. Daha iyi yaşam standartları için, daha iyi bir gelecek için tükenmeyen bir tutku ve sorumlulukla çalışıyoruz.

Vip İnşaat, sürekliliği ve özgün olmayı esas kabul eden kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle güçlü bir kurumsal kültüre sahiptir. Sektördeki amacı, Müşteriler için arazi geliştirmeden, inşaat sonrasına ve inşaat sonrasında mutlu yaşamın sürdürülebilir hale gelmesi için gereken tüm çalışmalarda var gücüyle çalışan şirket; geleceğin Türkiye’sinin kurulmasında ciddi bir aktör olmayı hedef olarak belirlemektedir.

VİZYON

Daha mutlu insan için.. Yüksek teknoloji alt yapısı ve kalite standartları ile yaşam standartlarını yükseltirken doğaya ve insana saygılı olmayı öncelik kabul eden, bu değerlere göre yaşanabilir yapılar inşa eden lider şirket olmak.

MİSYON

Arazi geliştirmeden, inşaat sonrasına ve inşaat sonrasında mutlu yaşamın sürdürülebilir hale gelinceye kadar gerekli tüm çalışmaları yaparak en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak

DEĞERLER

Şeffaflık, güven ve etik değerlere dayalı müşteri memnuniyeti.

İNOVASYON

Vip İnşaat; yeni ve yaratıcı fikirler ile değer yaratan hizmetler sunmaktadır.

Ekibimiz