Neden Vip İnşaat A.Ş.?

Vip İnşaat A.Ş, Vip Yapı Group’un konut, ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket bünyesinde tamamladığı ve devam eden birçok projesi bulunmaktadır.

Vip İnşaat projelerinin temel odağında insanı daha mutlu, huzurlu ve düşlediği yaşamı sunmak bulunmaktadır. Bu hedef doğrultusunda başta Bursa olmak üzere Marmara bölgesinde birçok projeye imzasını atmıştır.

Vip İnşaat olarak biliyoruz ki içinde yaşadığımız mekanlar yaşam kalitemizi doğrudan etkilemekte ve hayatımızı şekillendirmektedir. Bu bilinçle yüksek kaliteli, her ayrıntının özveri ile düşünüldüğü, statik analizlerin çok iyi yapıldığı, teknolojinin yaşam alanları ile harmanlandığı projelere imza atıyoruz. Daha iyi yaşam standartları için, daha iyi bir gelecek için tükenmeyen bir tutku ve sorumlulukla çalışıyoruz.

Vip İnşaat, sürekliliği ve özgün olmayı esas kabul eden kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle güçlü bir kurumsal kültüre sahiptir. Sektördeki amacı, Müşteriler için arazi geliştirmeden, inşaat sonrasına ve inşaat sonrasında mutlu yaşamın sürdürülebilir hale gelmesi için gereken tüm çalışmalarda var gücüyle çalışan şirket; geleceğin Türkiye’sinin kurulmasında ciddi bir aktör olmayı hedef olarak belirlemektedir.

Mesaj, mail ya da telefon aracılığıyla hemen bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üç şehrimizdeki projelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan WHATSAPP canlı hesabımıza bilgi bırakabilirsiniz.